Телефони гарячої лінії

Повідомлення!

В зв`язку з епідемічною ситуацією в Україні стосовно поширення інфекції коронавірусу, адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітаної допомоги» Люботинської МР ХО повідомляє:
Адреси розташування:
-    АЗПСМ Гиївка вул. Нове життя,28/2
-    АЗПСМ сел. Коваленки вул. Транспортна,21
-    АЗПСМ сел. Караван вул. Заводська
-    КНП «ЦПМСД», АЗПСМ м. Люботин вул. Шевченка, 15.
Графік роботи: з 8-00 до 20-00 окрім неділі
Тел. Реєстратури – 741 05 28
Тел. Адміністрації – 741 28 81
Ел. Пошта КНП «ЦПМСД»  - Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Перше, що потрібно зробити, це - подзвонити лікарю, з яким укладено декларацію. Якщо ви не уклали декларацію, одразу телефонуйте на гарячу лінію з питань коронавірусу 057 712 45 00 і, на гарячу лінію МОЗ 0-800-505-201 або Центру громадського здоров’я +38 044 425 43 54. Також можна подзвонити на Урядовий контакт-центр за номером 1545.

Подальший алгоритм дій вам скаже ваш лікар або оператор контакт-центру, на який ви зателефонували.
Заклад підготовлено для роботи в умовах карантину:
1.    У достатній кількості заклад забезпечений дезинфікуючими засобами, миючими засобами, засобами індивідуального захисту, а саме: рукавичками одноразовими, масками, кожен кабінет укомплектовано укладками на випадок підозри у пацієнта ГРХ, спричиненої COVID – 2019 .
2.    Заклад забезпечений ртутними термометрами і дистанційними термометрами  для проведення термометрії.
3.     Зв'язок з пацієнтами і медичним  персоналом здійснюється за допомогою електронної пошти і по телефону з пацієнтом, який має декларацію, стосовно профілактичних щеплень, консультації, лікування, профілактики, іншої інформації, яка турбує населення.

4.    Обслуговування викликів вдома здійснюється лікарями Центру щоденно.
5.     Направлення на планове лікування до стаціонарів на період карантину пацієнтам не надається.
6.     Дезінфікуючі засоби для обробки рук пацієнтів знаходяться на кожній амбулаторії,  а також в дитячій реєстратурі і першому поверсі адміністративного корпусу.
7.    Відтерміновано на період карантину проведення планового амбулаторного лікування, профілактичних щеплень, профілактичних оглядів, видача довідок, планових консультацій, тощо, рецепти на «Доступні ліки» виписуються лікарями по телефону.

8.    Особи,  що прибули з інших держав і знаходяться в зоні ризику можуть стати на облік у лікарів Центру і отримати всі необхідні рекомендації всіма зручними дистанційним способами, у тому числі по телефону.
9.    Лікарі Центру приймають пацієнтів виключно у екстрених випадках.
10.     Інформацію, яка турбує пацієнтів, вони можуть отримати на офіційному сайті Люботинської міської ради,  сайті  КНП «ЦПМСД» ЛМР - http://pervinadopomoga.com.ua, фейсбуці (група  КНП «ЦПМСД»  ЛМР ХО ).
11.    На інформаційних стендах амбулаторії розташована вся інформація для пацієнтів  включно телефони гарячих ліній МОЗУ, ХОДА.

12.    Медичним персоналом проводиться активна санітарно – просвітня робота стосовно питань ГРХ спричиненої COVID – 2019 .
Якщо Ви приїхали з країни, де зареєстрований  COVID – 2019  терміново повідомте про це свого сімейного лікаря та залишайтесь вдома.
Будьте уважні до свого здоров`я та здоров`я рідних і близьких: не виходьте на вулицю без потреби,  не відвідуйте місць скупчення людей.
Пам`ятайте!
 Карантин – це не канікули і не відпустка, а соціальна самоізоляція та  уникнення контактів – це найефективніший спосіб ліквідації та розповсюдження будь – якої епідемії.

Бажаємо здоров`я!

 

Адміністрація
 КНП «ЦПМСД» Лботинської МР ХО

Що робити....

Що робити, якщо відчуваєте симптоми COVID-19? Це питання зараз найчастіше ставлять своєму лікареві та гуглу, і не ставлять сусідці чи в аптеці.
✅Пропонуємо наступний алгоритм дій для пацієнта.
1. Залишайтесь вдома.
2. Подзвоніть своєму лікареві.
3. Опишіть своєму лікарю симптоми, історію подорожей. Окремо потрібно розповісти, чи були ви в контакті з людьми, які потенційно можуть бути інфіковані (наприклад, такими, що повернулися з країн з місцевим розповсюдженням вірусу).
4. Виконуйте інструкції свого лікаря.
5. При невідкладних станах - температура вище 38, яка не збивається, та утруднене дихання - набирайте 103.
❗ Пам’ятайте, більшість респіраторних захворювань мають схожі симптоми. Підстави для підозри COVID-19:
- кашель;
- ускладнене дихання;
- підвищена температура;
- протягом останніх 14 днів ви перебували в країні, де зафіксовано COVID-19;

- контактування з людиною, інфікованою коронавірусом.
❌ Якщо ви маєте симптоми COVID-19, не потрібно негайно йти до свого лікаря або в найближчу лікарню.
❌Не потрібно самостійно приймати рішення та йти на тестування стосовно наявності COVID-19. По-перше, рішення про необхідність тестування приймає ваш сімейний лікар або терапевт. По-друге, в лабораторії та лікарні збільшується ризик підхопити вірус, якщо поруч буде людина з коронавірусом.
❌ Не потрібно робити тест на коронавірус людині зі звичайним ГРВІ.
✅Перше, що потрібно зробити, це - подзвонити лікарю, з яким укладено декларацію. Якщо ви не уклали декларацію, одразу телефонуйте на гарячу лінію з питань коронавірусу 057 712 45 00 і, на гарячу лінію МОЗ 0-800-505-201 або Центру громадського здоров’я +38 044 425 43 54. Також можна подзвонити на Урядовий контакт-центр за номером 1545.

Подальший алгоритм дій вам скаже ваш лікар або оператор контакт-центру, на який ви зателефонували.

 

Як вберегти себе і близьких?

Як вберегти себе і близьких?

1. Регулярно та ретельно мити руки з милом - упродовж 20-40 секунд або обробляти дезінфікуючими для рук спиртовмісними (від 60%) засобами
2. Не торкатися брудними руками своїх очей, носа та рота.
3. Уникати місць скупчення людей.
4. Повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи та водний баланс організму.
5. Термічно обробляти продукти.
6. Не їсти сире м'ясо, м'ясні субпродукти та яйця
7. Уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання. Мінімальна дистанція — 1,5 метра
8. Намагатись уникати контактів з тваринами, після контакту обов’язково потрібно мити руки.


БУТИ ЗА ПОТРЕБИ НА ЗВ'ЯЗКУ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ!
Пам'ятайте і розумійте, що лікарні переведені у повну готовність. Уникайте планових візитів, які можна перекласти на потім. Як і всі медичні маніпуляції, які не є на цей момент життєво необхідними.
БЕРЕЖІТЬ ЛІКАРІВ ТА МЕДИКІВ!
Це ті люди, які не зможуть планово ізолюватися!
А ви МОЖЕТЕ!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!
СЛІДКУЙТЕ ЗА ПОВІДОМЛЕННЯМИ!

Covid 19 та грип

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Лист відправлено!